Menu
EUR

Ashleigh & Burwood

181 Producten
Toon:
Toon 169 - 181 van 181
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Frosted Berry L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Frosted Berry L
De Ashleigh & Burwood Frosted Berry geurlamp olie L brengt de frisse en feesteli...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Merlot at Midnight L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Merlot at Midnight L
De Ashleigh & Burwood Merlot at Midnight geurlamp olie L is een rijke en sfeervo...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Ember Glow L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Ember Glow L
De Ashleigh & Burwood Ember Glow geurlamp olie L brengt de behaaglijke sfeer van...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Dark Orchid L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Dark Orchid L
De Ashleigh & Burwood Dark Orchid geurlamp olie L is een rijke en elegante geur ...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Elderberry & Purple Basil L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Elderberry & Purple Basil L
De Ashleigh & Burwood Elderberry & Purple Basil geurlamp olie L is een bijzonder...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Amber & Orange Blossom L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Amber & Orange Blossom L
De Ashleigh & Burwood Amber & Orange Blossom geurlamp olie L combineert de warme...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp Meteor S zilver
Ashleigh & Burwood
Geurlamp Meteor S zilver
Sinds 2005 zijn in Nederland de Fragrance Diffusers verkrijgbaar. Een Fragrance ...
€39,95 €33,02

.

 
Ashleigh & Burwood Sage Geurlamp groen
Ashleigh & Burwood
Sage Geurlamp groen
Stijlvolle Ashleigh & Burwood Sage Geurlamp van saliegroen gestructureerd glas m...
€48,99 €40,49

.

 
Ashleigh & Burwood Champagne Geurlamp champagne
Ashleigh & Burwood
Champagne Geurlamp champagne
Elegante Ashleigh & Burwood Champagne Geurlamp van gestructureerd glas in een wa...
€48,99 €40,49

.

 
Ashleigh & Burwood Frosted Geurlamp helder
Ashleigh & Burwood
Frosted Geurlamp helder
Geef je interieur een stijlvolle geurbeleving met de Ashleigh & Burwood Frosted ...
€48,99 €40,49

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Festive Fir & Cedarwood L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Festive Fir & Cedarwood L
De Ashleigh & Burwood Festive Fir & Cedarwood geurlamp olie L brengt de geur van...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Geurlamp olie Christmas Spice L
Ashleigh & Burwood
Geurlamp olie Christmas Spice L
De Ashleigh & Burwood Christmas Spice geurlamp olie L brengt direct de warme en ...
€15,95 €13,18

.

 
Ashleigh & Burwood Morello Geurlamp rood
Ashleigh & Burwood
Morello Geurlamp rood
Luxe Ashleigh & Burwood Morello Geurlamp van diep rood gestructureerd glas met e...
€48,99 €40,49

.

 
Toon 169 - 181 van 181
Ashleigh & Burwood

Ashleigh & Burwood: luxe huisparfum als elegant wooncadeau
Het Britse merk Ashleigh & Burwood staat wereldwijd bekend om zijn verfijnde geurproducten en decoratieve geuraccessoires. Van stijlvolle geurlampen tot hoogwaardige huisparfumolie – elk artikel is met zorg ontwikkeld om jouw interieur niet alleen te verrijken met geur, maar ook met elegantie. Perfect om jezelf even goed te verwennen of als wooncadeau voor elke geur- en interieurliefhebber.

Een beleving van geur én sfeer
De katalytische geurlampen van Ashleigh & Burwood reinigen en parfumeren de lucht op stijlvolle wijze. Gecombineerd met een van de vele unieke geurcombinaties zorgen ze voor een persoonlijke ambiance in huis. Geef ze cadeau in combinatie met een cadeauset, of verras iemand met een mooie fles navulolie en een decoratieve lamp uit onze collectie.

Een persoonlijk en doordacht cadeau
Of het nu gaat om een verjaardag, housewarming, jubileum of Moederdag – een geurcadeau van Ashleigh & Burwood is altijd een luxe en persoonlijke verrassing. Alle producten zijn direct uit voorraad leverbaar via De Woon Cadeau Winkel. Tegen betaling bieden wij tevens een mooie cadeauverpakking aan. Je bent ook welkom in onze showroom in Winkel, Noord-Holland om de geuren zelf te ervaren.

Waarom Ashleigh & Burwood bij De Woon Winkel?

  • Luxe geurlampen, oliën en geuraccessoires

  • Ideaal als elegant en origineel wooncadeau

  • Hoogwaardige geuren en stijlvolle designs

  • Veel uit voorraad leverbaar

  • Showroom in Winkel, Noord-Holland

Ashleigh & Burwood: geef sfeer, geur en elegantie in één bijzonder artikel

Ashleigh & Burwood bij De Woon Winkel

Ontdek Ashleigh & Burwood! Ashleigh & Burwood shop je natuurlijk bij De Woon Winkel! Bekijk de producten van Ashleigh & Burwood in de showroom in Winkel of shop Ashleigh & Burwood op www.dewoonwinkel.nl

Niet alle artikelen van Ashleigh & Burwood zijn aanwezig in onze showroom. Neem even contact als je wilt weten of een specifiek artikel in de showroom van De Woon Winkel te zien is.

Geurlampen van het het populaire interieurmerk Ashleigh & Burwood bestel je online bij De Woon Winkel | Bekijk in de Winkel | Gratis bezorgd in NL | 14 dagen retourrecht.

Ashleigh & Burwood is dé specialist op het gebied van fragrance ofwel geurlampen. Het Engelse bedrijf is in 1993 opgericht. Kwaliteit staat hoog in het vaandel en alle geurlampen worden in huis met de hand gemaakt. Zo kunnen ze de hoge kwaliteit en werking garanderen.

De Fragrance Lamp vernietigt ongewenste geurtjes, zuivert en reinigt de lucht in de omgeving om daarna je favoriete geuren te verspreiden. Een geurlamp elimineert "slechte" luchtjes en reinigt de lucht via een proces dat catalytic oxidatie heet. In de steen zitten metalen verwerkt die een magnetische werking op elkaar hebben. Als de steen in gebruik is, wordt deze meer dan 200 graden Celsius warm. Met deze hoge temperaturen vindt catalystische oxidatie plaats in de steen. Deze reactie zuivert de lucht en vernietigt vieze geurtjes in de omgeving.

Deze methode stamt al uit de 19e eeuw en werd destijds gebruikt in ziekenhuizen om de lucht te zuiveren van bacteriën. De geurlamp reinigt de lucht o.a. van: rook geur (sigaretten), brandgeur, etensgeuren, dierengeuren en alle andere geuren die in een huis schuilen. Er zijn veel imitaties op de markt, maar Ashleigh & Burwood is hét merk voor geurlampen.

Bij De Woon Winkel zijn wij heel enthousiast over Ashleigh en Burwood. Wij zijn dol op de heerlijke geuren. Kom langs in onze showroom om de heerlijke geuren te ruiken of bestel Ashleigh and burwood gemakkelijk op www.dewoonwinkel.nl

 

Merken
Materiaal
Kleur
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €50,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!