Woood Adam Ladekast Grenen Zwart [fsc]
€349,00
Ladenkast Adam is een Nederlands fabricaat van het merk WOOOD. De ladenkast is gemaakt van massief FSC-gecertificeerd geschuurd grenen, met een stalen onderstel. Lees meer
Specificaties
Merk:
Woood
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, wel beschikbaar
Levering verwacht vanaf:
3 maart 2023
Informatie
Ladenkast Adam is een Nederlands fabricaat van het merk WOOOD. De ladenkast is gemaakt van massief FSC-gecertificeerd geschuurd grenen, met een stalen onderstel. Het onderstel is afgewerkt met een mat zwarte poedercoating. De poten hebben een hoogte van 24 cm.
De lades van de ladenkast Adam hebben een binnenkant hoogte van 16 cm en een binnenkant diepte van 42 cm. Het ladefront zelf is (hxb) 21,4 cm x 90 cm. De lades hebben een normale ladegeleider, geen softclose. Adam is verkrijgbaar in de kleuren diepzwart (RAL9005) en staalgrijs.
© Copyright 2023 De Woon Winkel