Eleonora Bijzettafel Dylan Marmer - 47x29
Specificaties
Informatie
Het blad van Dylan is gemaakt van marmer. Een prachtig natuurproduct wat iedere tafel uniek maakt! Het minimalistische onderstel zorgt ervoor dat het blad goed tot zijn recht komt. Het bijzettafeltje is handig als extra in bijvoorbeeld de zithoek. Handig voor een kopje koffie of een glaasje wijn van de gasten.
Ook is het te gebruiken als tafeltje van jouw favoriete woonaccessoires of kamerplant! Het Dylan bijzettafeltje is multifunctioneel omdat hij u-vormig is en hij beschikt over een tijdschriften/krantenvak. Door de U-vorm is het tafeltje gemakkelijk bij de bank te schuiven en ook te gebruiken als laptoptafeltje.
Het bijzettafeltje is 47x29 cm en 53 cm hoog. Het tafelblad is gemaakt uit zwart gepolijst marmer met prachtige tekeningen! Het onderstel beschikt over een tijdschriftenvak en is vervaardigd uit zwart gelakt metaal en zorgt voor een stevige basis.
- Elegant design.
- Tafelblad van zwart marmer.
- Onderstel van zwart gelakt metaal inclusief tijdschriftenvak.